PRAVIDELNÝ ÚKLID

na míru vaší
domácnosti

HLEDÁTE SPOLEHLIVOU PANÍ NA ÚKLID?

Právě jste ji našli!

Jmenuji se Jolanta Balon a pomáhám vytíženým ženám v Praze delegovat úklid domácnosti na pečlivou a příjemnou paní s výbornou referencí.

Založila jsem úklidovou firmu a osobně jsem vyškolila tým žen, které se s radostí postarají o vaši domácnost. Pečlivě, efektivně a ekologicky uklidí váš domov podle vašich přání a představ. Vy jen přijdete domů, uvidíte kolem sebe čisto a zavnímáte hřejivý pocit na duši.

„Úklidem jsem nadšená! Cokoliv otevřu, dýchne na mě čistota a vůně přírodního vánku. Těším se na další v klidu vypitou kávu místo drhnutí dlaždiček.“

– Renata Šíchová –

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU?

Ušetřím vám čas při hledání ideální paní na úklid a starostí s jejím zaučením. Místo toho se můžete věnovat sobě nebo své rodině.

Vyberu z mého týmu spolehlivých dam tu pravou pro vás a zařídím úklid přesně podle vašich představ. Osobní péče a upřímný zájem o vaši spokojenost patří mezi hlavní hodnoty mého podnikání.

Pro případy výjimečné shody okolností jsem pojištěna na 1 mil. Kč a plně přebírám zodpovědnost za vzniklou škodu.

„Máte skvělé holky, jsou precizní a chtějí za sebou nechat dobrou práci. Pochvalte je ode mě.“

– Ivana Endyšová –

PROČ MŮŽETE PANÍ NA ÚKLID 100% DŮVĚŘOVAT?

Uklízí podle vaší představy, kterou spolu na začátku spolupráce probereme.

Uklízí podle plánu, který jí vytvořím dle vašich potřeb s ohledem na váš životní styl.

Je taktní, mlčenlivá, diskrétní a dodržuje dohodu GDPR.

Uklízí pečlivě jako by uklízela u sebe doma a pracuje podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Je proškolená na efektivní a ověřené úklidové postupy, což zajistí stabilní kvalitu každého úklidu.

Dbá na šetrné čištění povrchů s ohledem na speciální materiály vašeho nábytku či spotřebičů.

Je si vědoma, že může být při úklidu kdykoliv zkontrolována provozní manažerkou Oksanou, která je zodpovědná za její profesionální výkon.

„Miluji, jak Vika stele postele, zvláště prostěradla, jsou krásně natažená a pevná, dětem vydrží 14 dní, a tak vůbec nevylézají z postele – to je perfektní!“

– Andrea M. F. –

JAK SI PRAVIDELNÝ ÚKLID OBJEDNAT?

Zavolejte mi! Je to nejrychlejší a nejsnazší a také se hned poznáme. Obratem zodpovím vaše další dotazy a rovnou si domluvíme termín setkání u vás doma, kde bude úklid probíhat.

Můžete mi také napsat e‑mail. Pokud vám do 2 dnů neodepíši, je velmi pravděpodobné, že vaše zpráva spadla do složky hromadné korespondence, v tom případě mě prosím kontaktujte telefonicky.

JAK PROBÍHÁ PRAVIDELNÝ ÚKLID KROK ZA KROKEM?

Zavoláme si, domluvíme si schůzku a já přijdu k vám domů.

Společně projdeme vaši domácnost a já si vyslechnu všechny vaše požadavky.

Na základě vašeho rodinného rozvrhu společně vybereme stabilní denpevný čas pro váš pravidelný úklid.

Vytvořím plán úklidu na míru vaší domácnosti a vyberu vhodnou paní na úklid, kterou s plánem obeznámím.

Na první úklid dorazí vaše proškolená paní na úklid i s provozní manažerkou Oksanou, která dohlédne na splnění úklidového plánu a zkontroluje kvalitu provedeného úklidu.

Vy si užíváte čistou, útulnou a provoněnou domácnost. Následující den se vám ozvu a povíte mi, jak jste spokojeni a jestli všechno proběhlo dle domluvy.

Fakturu za úklid vám vystavím do 15. dne následujícího měsíce se splatností 14 dnů a tak tomu bude po celou dobu naší spolupráce.

Moji klienti oceňují, že máme při úklidu nastavená jasná pravidla a ladíme i nejmenší detaily, aby vztah perfektně fungoval.

„Dlouho jsem se využití úklidových služeb bránila, protože jsem si myslela, že nikdo mi neuklidí tak dobře jako já sama. Dianka však uklidí několikanásobně lépe. Každý úklid je proveden precizně a do těch nejmenších detailů. Zároveň moc děkujeme Jolantě, jak nám vychází vstříc a splní veškeré naše nestandardní přání.“

– Barbora Horká –

KOLIK STOJÍ PRAVIDELNÝ ÚKLID?

Jedna hodina pravidelného úklidu stojí 300 Kč včetně DPH.

Naúčtujeme vám pouze odvedenou práci, kterou evidujeme po minutách. Na faktuře se objeví částka za skutečně odpracovaný čas. Pokud spolupráci zahájíme generálním úklidem, doba pravidelného úklidu se významně zkrátí.

Pro základní orientaci můžete nahlédnout do modelových domácností.

Malá
domácnost
do 50 m²

I malý prostor potřebuje péči. Počítejte s tím, že u vás hospodyně bude uklízet nejméně 2 hodiny.

Cena od 700 Kč*

Střední
domácnost
do 100 m²

Váš domov si zaslouží být řádně opečován a to nějakou chvíli zabere. Počítejte s tím, že u vás bude jedna paní uklízet nejméně 4 hodiny.

Cena od 1400 Kč*

Velká
domácnost
od 100 m²

Užíváte si volný prostor, ale kdo ho má uklízet? Precizní úklid početných místností a koupelen potrvá hospodyni nejméně 6 hodin.

Cena od 2100 Kč*

*Všechny uvedené ceny jsou bez DPH, jsem plátce DPH.

CO JE TŘEBA PŘIPRAVIT NA PRVNÍ ÚKLID?

Paní na úklid si vystačí s běžně dostupným mopem s plochou násadou a náhradní podlahovou utěrkou.

Uklízet bude vaším vysavačem s dobrým sacím výkonem. Průběžně ho bude udržovat v čistotě, u sáčkového vysavače mějte prosím v zásobě náhradní sáčky.

Dle velikosti obytné plochy rozhodnu o počtu čisticích mikroutěrek, doporučím vám ty, se kterými máme nejlepší zkušenost. Jsou savé, nezanechávají šmouhy ani nepouští jemné chloupky.

Čisticí přípravky vám objednám za zvýhodněnou cenu bez 20% marže přímo u českého výrobce Eurona by Cerny. Mají výborné čisticí vlastnosti, jsou ekologické, vhodné pro domácnost s dětmi, zvířaty a pro domy s čističkou odpadních vod.

MÁTE JEŠTĚ DALŠÍ OTÁZKY?

Co když jsem z jiné části než z Prahy 8? 

Uklízíme i v jiných částech Prahy. Zavolejte mi a připravím vám individuální nabídku. Počítejte s příplatkem za dopravu.

Jak často pravidelný úklid probíhá? 

Optimální pro naše klienty je 1 x 7 dnů nebo 1 x za 14 dnů. Potřebujete jinou četnost? Objednejte si jednorázový úklid.

Uklízíte také přípravky, které už máme doma k dispozici?

Chápu, že jste zvyklí na vaše skvělé čisticí prostředky. Naše paní na úklid jsou stejně tak zvyklé a hlavně proškolené na přípravky od Eurony, které jsou ekologické a šetří pokožku i dýchací cesty. Především mají výborné čisticí vlastnosti a já tak můžu garantovat kvalitní a profesionální úklid. Společně nás může těšit, že podporujeme ryze českou firmu.

Kolik činí základní investice do přípravků od Eurona by Cerny?

Přípravky jsou koncentrované a investice do začátku nepřevyšuje 1500 Kč. Přípravky vystačí na 6–12 měsíců podle m² uklízené plochy.

Jak pečujete o speciální povrchy, které vyžadují výrobcem doporučené čisticí přípravky?

Uvedená omezení plně respektujeme, dodržujeme požadované postupy a používáme doporučené přípravky.

Co když potřebuji úklid zrušit? 

Co nejdříve to oznamte provozní manažerce Oksaně, která změnu zaznamená do kalendáře. Pokud je to déle než 24 hodin před samotným úklidem, nemusíte nic platit. Pokud změnu nahlásíte méně než 24 hodin před úklidem, naúčtuji vám storno poplatek 50 % z ceny úklidu.

Pracuji z domu, můžu být přítomen při úklidu?

Samozřejmě. Domluvíme se na postupu, kterou místností začneme a kdy uklidíme vaše pracovní místo, ať můžete nerušeně pracovat.

Můžu při úklidu zůstat doma s malým dítětem?

Ano, přizpůsobíme úklid jeho potřebám. A budeme postupovat dle vašeho denního rytmu.

Při úklidu nemůžu být doma, jak si předáme klíče?

S důvěrou se můžete obrátit na mě nebo na provozní manažerku Oksanu. Dle vzájemné domluvy klíče předáme paní na úklid nebo vaši domácnost před úklidem otevřeme a poté zamkneme.

Jak postupovat v případě, že paní na úklid způsobí škodu?

Nehody se stávají a pro takové případy jsem pojištěna do výše 1 milionu Kč a plně přebírám zodpovědnost za nastalou situaci. Ihned mě telefonicky informujte, abych ji mohla okamžitě řešit s pojišťovnou.

„Nejdůležitější je pro mě váš pocit, jak se doma cítíte, když se vrátíte do uklizené domácnosti. Jsem šťastná, když od klientek a klientů slýchám, že vše bylo uklizeno podle jejich představ a v mnohém je skutečnost ještě předčila.“

 

Jolanta Balon
majitelka společnosti

„Nejdůležitější je pro mě váš pocit, jak se doma cítíte, když se vrátíte do uklizené domácnosti. Jsem šťastná, když od klientek a klientů slýchám, že vše bylo uklizeno podle jejich představ a v mnohém je skutečnost ještě předčila.“

Jolanta Balon
majitelka společnosti Vyladěný domov