JOLANTA BALON

Přináším světlo a spokojenost
do vašeho domova

VÍTEJTE U MĚ

Jsem expertka na úklid. Zakladatelka první celostní úklidové firmy v Praze VYLADĚNÝ DOMOV a autorka online kurzu ÚKLID PODLE ŽIVLŮ. Jsem nezávislá obchodní poradkyně a spolupracuji s firmami EURONA by CERNY a VORWERK.

Jako máma tří dětí v domácnosti se psem jsem mnohokrát zažila pocit zoufalství, že už zase musím uklízet a vůbec se mi nechce!

Našla jsem způsob, jak při úklidu ušetřit čas a energii. Inspirovala jsem se lunárním kalendářem, začala používat přípravky, které vodní kámen dokonale vyčistí a pořídila si výkonný vysavač, se kterým už nemusím při vysávání tkaného koberce klečet. Hlavně jsem ale přestala mít výčitky, že mi občas s úklidem pomůže paní na úklid.

Od dětství sdílím vše, co osobně vyzkouším, co mně samotné pomáhá, dělá mi radost nebo vyřeší nějaký problém. Lidé z okolí za mnou často chodí pro dobrou radu. Mou přirozeností je empatie, důvěryhodnost a dotažení věcí do puntíku.

CO SE MNOU MŮŽETE ZAŽÍT?

Jsem také živá ladička. Vytvořila jsem tento pojem pro přesný popis mé práce s životodárnou energií. Poznání, že moje ruce cítí vibrace a umějí s nimi bezpečně a vědomě pracovat, ze mě dělá léčitelku.

Jako první se o tom přesvědčil můj manžel v roce 2007, krátce po mé návštěvě léčitelky Heleny Wojtasové, která ve mně tento dar probudila. Díky rozvíjení svých talentů, prohlubování vědomostí o alternativní medicíně a hlavně práci sama na sobě dnes ladím jednotlivce, páry, celé rodiny, jejich domácí mazlíčky a také interiéry.

Zaměřuji se na uvolnění a odstranění bloků, které brání energii v proudění. Klienti, které jsem ošetřila, popisují zlepšení zdravotního stavu a zkvalitnění vztahů v rodině. Doma se cítí bezpečně a mají klid na duši.

„Cítim lásku ku všetkému a všetkým, všetko je v poriadku, presne tak ako ma byt. Tento pocit si chcem uchovať, díky, Joli! “

– Mária Študencová –

JAKÉ MÁM ZKUŠENOSTI?

VZDĚLÁNÍ

Vystudovala jsem obchodní akademii. Účetnictví a psaní všemi deseti dnes využívám při řízení své úklidové firmy VYLADĚNÝ DOMOV. Pokračovala jsem studiem herectví na VOŠ v Praze, pět let jsem hrála v Divadle Šumperk a hostovala jsem v Národním divadle moravskoslezském Ostrava.

Toto období mě naučilo překonávat strachy a své vlastní limity. Dnes svou kreativní duši rozvíjím při prezentacích na sociálních sítích.

SPIRITUALITA

Touha po poznání duchovního světa mě dovedla k Míle Lukášové, u které jsem se naučila automatickou kresbu, a Františkovi Horváthovi, který se věnuje masážím tibetskou mísou. Intuitivní práci s ladičkami a fonoforezními vidličkami jsem doplnila teorií na výcviku u Inge Schubert a stala jsem se tak certifikovanou terapeutkou v oboru fonoforéza.

Dnes energetické ladění kombinuji s dotykem, hlasem a diagnostickou kresbou.

EKOLOGIE

Se zájmem o ekologický životní styl jsem před několika lety přešla od běžné drogerie k šetrným produktům české značky Eurona by Cerny. Z nadšené uživatelky jsem se stala poradkyní a odtud už byl jen krůček k tomu, abych mohla s úklidem radit i vám.

Poradenství v oblasti úklidu dělám z opravdové touhy pomáhat klientům k pozitivnějšímu vztahu k uklízení a chci také podpořit kvalitní českou značku.

RODINA

Pocházím ze Slezska, žiju v Praze a doma mluvíme polským nářečím. Jsem máma tří dětí a žena podporujícího muže, které je blízká ohleduplnost a péče o přírodu a vztahy mezi lidmi.

Jsem duší cestovatelka, učím se minimalismu a domov jsem vytvořila s přihlédnutím k feng-šuej principům. Miluji divadlo, zpěv a zážitkovou gastronomii.

KONTAKT

KONTAKT

Každý prostor se může stát domovem.
Zavolejte mi a společně ho vytvoříme. Těším se na váš příběh.