GENERÁLNÍ ÚKLID

vašeho domova
v Praze a okolí

POTŘEBUJETE DOMA POŘÁDNĚ UKLIDIT?

Výborně!

Specializujeme se na generální úklidy rodinných domů a bytů v Praze a velmi pečlivě uklidíme i ten váš. Tým proškolených a pracovitých paní na úklid přijede k vám domů a postará se o intenzivní úklid všech prostor. Uvidíte tak svůj domov v plné kráse a zářivém lesku od garáže po půdu.

Uklidíme vaši domácnost stejně svědomitě, jak to dělaly naše babičky na Vánoce a Velikonoce.

„Holky byly velmi obětavé a pečlivé, strávily spoustu času tam, kde to opravdu bylo potřeba. Nechaly mě tady s otevřenou pusou a každou chvíli mě potěšily něčím dalším, co uklidily. Musím říct, že každou z nich moc chválím, už jsem pár paní na úklid za ty roky měla, ale toto byla úplně jiná úroveň. Opravdu to vzaly důkladně a od podlahy, myslely i na místa za pračkou, u větráku a podobně, skutečně se jim to moc povedlo!“

– Karolína Sedláčková –

CO VŠE GENERÁLNÍ ÚKLID ZAHRNUJE?

Vyčistíme veškeré plochy a postupujeme systematicky a organizovaně – místnost po místnosti.

Otřeme lustry, prach ze všech horních skříněk a polic, vymeteme i neviditelné pavučiny. V kuchyni odstraníme mastný film z linky, vyčistíme troubu, odstraníme připáleniny z varné desky, nerezovou digestoř vyleštíme tak, aby byla bez šmouh. Pečlivě umyjeme okna včetně rámů, opatrně vyčistíme žaluzie. Otřeme všechny dveřekliky. V koupelně vydrhneme vodní kámen, párou odstraníme plíseň ze spárodpady vyčistíme od vlasů a dalších nečistot. Vysavačem zajedeme do všech koutů včetně topení. Pokud to bude v našich silách, odsuneme sedačku nebo postel. Umíme matrace zbavit roztočů, vytepovat kobercesedačky. Na přání srovnáme knihy na policích a oblečení ve skříni a nakonec vše provoníme přírodními éterickými olejíčky.

„Čím holky čistily náš granitový dřez? Zaprvé vypadá jak nový a zadruhé i po týdnu je stále čistý! Jak je to možné???“

– Izabela Mendel –

PROČ SPOLUPRACOVAT PRÁVĚ S NÁMI?

Záleží nám na tom, aby vaše domácnost byla uklizena precizně a v souladu s vašimi požadavky.

Paní na úklid jsou ohleduplné a empatické a ve vaší domácnosti se budou pohybovat s citem.

Jsou diskrétní a mají podepsanou mlčenlivost.

Jsou proškolené na ověřené úklidové postupy a používají profesionální úklidové stroje.

Dbají na šetrné čištění povrchů s ohledem na speciální materiály vašeho nábytku či spotřebičů.

Nespokojí se s viditelným pořádkem, ale pokusí se odstranit i zažranou špínu.

Mají týmového ducha, baví je uklízet a dělat vám radost.

„Ahoj Joli. Chtěla bych ti napsat, jak jsme byli oba s manželem nadšeni. Nejvíc samozřejmě prokoukly koupelny, ale i všechno ostatní – měla jsem pak takový klid na duši, fakt mě to udělalo šťastnou. Vše bylo perfektní, žádné šmouhy a holky makaly bez odpočinku. Jsem nadšená, děkuji!“

– Magdalena Orlová –

 JAK SI GENERÁLNÍ ÚKLID OBJEDNÁTE?

Zavolejte mi! Je to nejrychlejší a nejsnazší cesta, jak si domluvit termín setkání u vás doma, kde bude generální úklid probíhat. Všechny podrobnosti dořešíme na místě.

Můžete mi také napsat e‑mail. Pokud vám do 2 dnů neodepíši, je velmi pravděpodobné, že vaše zpráva spadla do složky hromadné korespondence, v tom případě mě prosím kontaktujte telefonicky.

JAK PROBÍHÁ GENERÁLNÍ ÚKLID KROK ZA KROKEM?

Zavoláme si, domluvíme si schůzku a já přijedu k vám domů.

Společně projdeme vaši domácnost, vyslechnu si vaši představu o výsledku a doplním ji o své zkušenosti.

Vytvořím plán generálního úklidu a rezervuji pro vás všechny naše úklidové stroje.

Stanovím ideální počet paní na úklid a se vším obeznámím provozní manažerku Oksanu, která generální úklid povede.

Společně s ní naplánuji závazný termín, který si s vámi obratem telefonicky potvrdím.

V den úklidu k vám přijede celý tým a přiveze vše potřebné. Stačí otevřít dveře a my se o všechno postaráme.

Provozní manažerka Oksana rozdělí paním na úklid práci, dohlíží na správný průběh úklidu a kontroluje výsledek.

Věřím, že budete ohromeni výsledkem a fakturu za úklid, kterou vám vystavím následující den, uhradíte do 14 dnů.

„Joli, já jsem úplně dojatá, tohle jsem v životě nezažila. Já jsem nikdy neměla nikoho doma na úklid, všechno plácám za běhu, jak se dá a tohle je doslova vyladěný domov. Je to tady nádherné! Srovnané všechny ty tisíce našich serepetiček a výrobků ze školky, pod nimi utřený prach, no z toho jsem úplně paf! Je to překrásný a já strašně moc děkuji Tobě a tvým úžasným ženám, protože jsou fantastické. A klobouk dolů před nimi, takhle šikovné, statečné a skromné ženské jen tak člověk nevidí. Tohle mi změnilo život, teď už nikdy nebudu chtít jinak. Je to fakt nádhera a já si můžu dát nohy nahoru a mít dobrý pocit, že to mám doma krásný. Děkuji ti moc, opravdu úžasná práce!“

– MUDr. Hana Volná –

KOLIK STOJÍ GENERÁLNÍ ÚKLID?

1 hodina generálního úklidu za 1 paní stojí 400 Kč včetně DPH + doprava 15 Kč / km z místa sídla firmy, platí se pouze jedním směrem.

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky potřebné k úklidu. Naúčtujeme vám pouze odvedenou práci, kterou evidujeme po minutách. Na faktuře se objeví částka za skutečně odpracovaný čas.

Cena vždy záleží na velikosti a zaplnění místností, stáří interiéru a jeho stavu. Pro orientační představu o ceně nahlédněte do modelových domácností.

Malá
domácnost
do 50 m²

Obvykle uklízí dvě paní nejméně 5 hodin.

Cena od 4 500 Kč*

Střední
domácnost
do 100 m²

Obvykle uklízí tři paní nejméně 5 hodin.

Cena od 6 750 Kč*

Velká
domácnost
od 100 m²

Obvykle uklízí čtyři paní nejméně 5 hodin.

Cena od 9 000 Kč*

*Všechny uvedené ceny jsou bez DPH, jsem plátce DPH.

JAKÉ PŘÍPRAVKY PŘI GENERÁLNÍM ÚKLIDU POUŽÍVÁME?

Naším cílem je nejen perfektně uklidit vaši domácnost, ale také minimalizovat dopady na životní prostředí. Proto používáme výhradně ekologicky šetrné čisticí přípravky, které jsou vhodné do domácností s dětmi a se zvířecími mazlíčky a pro lidi s alergiemi nebo atopickým ekzémem. Zároveň vyhovují přísným kritériím pro domy napojené na čističku odpadních vod.

Místo chemického čištění povrchů využíváme účinné alternativní způsoby, jako např. čištění párou.

„Těší mě, že nemusím dělat kompromis mezi zdravím mých zaměstnanců, funkčností prostředků a dobrým pocitem z příjemně provoněné domácnosti!“

– Jolanta Balon –

majitelka společnosti Vyladěný domov

Našim zákazníkům nabízíme profesionální, hygienický a ekologický generální úklid, na který si přivezeme tuto výbavu:

Ekologicky šetrné přípravky včetně dezinfekce a éterických olejů od českého výrobce Eurona by Cerny.

Vysavače s elektrickým naklepávačem, podlahovou myčku s možností suchého vytírání vhodnou na dřevěné podlahy, vysavače na okna a zrcadla od firmy VORWERK.

Tepovače a parní čističe od značky Kärcher.

Ruční akumulátorové kartáče od firmy BOSCH.

Profi mopy od společnosti Leifheit.

„Byli jsme velmi spokojeni a určitě využijeme služeb znovu. I kdybychom velkému úklidu věnovali celý víkend, neuklidili bychom vůbec tak dobře jako vaše dvě paní za pár hodin. Děkuji ti moc, opravdu úžasná práce!“

– Anna Šimková –

MÁTE JEŠTĚ DALŠÍ OTÁZKY?

Jak často je třeba generální úklid provádět?

Doporučuji minimálně jednou za rok. Vaše domácnost se pak bude snáze udržovat v čistotě v průběhu celého roku. Stejně tak vaše investice do generálního úklidu se bude každoročně zmenšovat.

Jaký je rozdíl mezi generálním úklidem a jednorázovým úklidem?

Generální úklid je komplexní úklid se zaměřením na všechny detaily. Jednorázový úklid obsahuje základní vyčištění běžně dostupných míst.

Kam všude dojede váš úklidový tým?

Jezdíme po celé Praze a okolí. Pokud bydlíte dále než 1 hodinu za Prahou, kontaktujte mě a vytvořím vám individuální nabídku. Počítejte s příplatkem za čas strávený cestou každé paní na úklid.

Co je třeba připravit na generální úklid?

Vše potřebné k úklidu si přivezeme s sebou.

Co když potřebuji úklid zrušit?

Co nejdříve mi zavolejte. Pokud je to déle než 24 hodin před samotným výjezdem, nemusíte nic platit. Pokud změnu nahlásíte méně než 24 hodin před úklidem, naúčtuji vám poplatek 50 % z ceny předpokládaného generálního úklidu. Při velmi vážných rodinných důvodech respektuji vaši situaci a storno poplatek neúčtuji.

Musíme být doma při generálním úklidu?

Je to zcela na vás. Nemusíte, ale můžete. Mnoho klientů si generální úklid objednává v termínu své dovolené, aby se vrátili do uklizené a voňavé domácnosti.

Jak postupujete v případě, že při úklidu způsobíte škodu?

Pro případy výjimečné shody okolností jsem pojištěna do výše 1 milionu Kč a plně přebírám zodpovědnost za nastalou situaci. Ihned situaci řeším s pojišťovnou.

Umíte vyčistit plíseň ze silikonu v koupelně?

Bohužel plíseň prorostlou do silikonu již vyčistit nelze. Řešením je silikon odstranit a nanést nový. Ten potřebuje 24 hodin zaschnout, v rámci generálního úklidu toto proto neprovádíme, ale můžeme vám doporučit hodinového manžela, se kterým spolupracujeme.

„Nejdůležitější je pro mě váš pocit, jak se doma cítíte, když se vrátíte do uklizené domácnosti. Jsem šťastná, když od klientek a klientů slýchám, že vše bylo uklizeno podle jejich představ a v mnohém je skutečnost ještě předčila.“

 

Jolanta Balon
majitelka společnosti

„Nejdůležitější je pro mě váš pocit, jak se doma cítíte, když se vrátíte do uklizené domácnosti. Jsem šťastná, když od klientek a klientů slýchám, že vše bylo uklizeno podle jejich představ a v mnohém je skutečnost ještě předčila.“

Jolanta Balon
majitelka společnosti Vyladěný domov