energetické
VYLADĚNÍ

NĚKDY NESTAČÍ MÍT HEZKY UKLIZENO, ABYSTE SE DOMA CÍTILI JAKO V BAVLNCE

V každém organismu, volném prostoru proudí energie. Faktorů, které mohou ovlivnit harmonický tok životodárné energie, je mnoho. To, jak se budete cítit doma, bude působit na váš život. Budete-li doma vnímat harmonii, promítne se to do chodu domácnosti a ovlivní to atmosféru celé rodiny.

Propojím se s vaším domovem, naladím se na něj a určím místa, kde energie stagnuje. Vyčistím celý prostor a vytvořím nový a zdravý domov.

Jak se ladí domov?

Jsem živá ladička, cítím vibrace v těle stejně jako v prostoru.

Vnímám v lidech i prostoru disbalance a disharmonie, kudy energie proudí a kde se zastavuje.

Celoživotně rozvíjenými technikami překážky odstraňuji a energii znovu rozproudím. Doma se pak cítíte volně a lehce.

Energetické čištění provádím na závěr každého generálního úklidu nebo na přání. Cena se odvíjí od stráveného času.

PŘÍBĚHY VYLADĚNÝCH DOMOVŮ

„Setkání s Jolou nás velmi obohatilo. Nedávno jsme se nastěhovali do nového domu, tak nás s manželem napadlo vyrovnat energie, nechat si poradit co a kam umístit, prostě ‚vyladit‘ nový dům tak, ať harmonicky funguje i to, co naše oči nevidí. Oslovila jsem Jolu a ta k nám přijela čarovat. To, co dělá, je velmi věrohodné a působivé. Nějakým způsobem komunikuje s energiemi a umí o tom zajímavě vyprávět. Prošla celý pozemek, dům a ladila prostor i nás, vydávala zvuky, zastavovala se v místech špatné energie, radila nám, jak by se to dalo změnit. Po ukončení práce jsme všechno probrali a moc hezky si popovídali. Vřele doporučuji Jolu, má dar napojit se na vyšší princip a je velmi příjemným společníkem.“

Kristyna Kalincová

„Mít Jolu naživo u sebe doma všem doporučuju. Když u nás byla poprvé, bydleli jsme kratce v novém domě. To ráno jsem spadla ze schodů a hnula jsem si se zády. Jola nejen, že vyladila záda, že přestala bolet a že se mi zastavila rozjíždějící se migrénu, ale vyladila celý prostor u nás doma. Ukotvila náš nový dům a podpořila jeho energetickou ochranu. Nevím přesně, jak ta ochrana funguje. Ale mně způsobuje jistotu při bouřkách a velkých větrech. Nebojím se, mám v náš dům plnou důvěru. Kromě toho vyladila vztah mých dětí tak, že po jejím ladění dcera poprvé objala svého mladšího brášku. Služby Joly vřele doporučuju všem. Nechte si od ní vyladit sebe, bydlení i celou svou rodinu.“ 

Lucie Dědková
www.mentorkalucie.cz

„Poslední dobou jsem cítila únavu i po 8 osmi hodinách spánku. Byla jsem nervózní, podrážděná, netrpělivá, snadno mě někdo vytočil, neměla jsem náladu na nic. Byla mi stále zima, i když jsem topila na plno. Cítila jsem u nás doma, že ve vzduchu je něco špatného. Nedařilo se mi ve věcech, které mi dříve běžně šly. Věci mi často padaly z rukou.

Obrátila jsem se na Jolantu, protože už mi jednou pomohla. Vyslechla mě a obratem nabídla termín a způsob harmonizace. Chtěla po mně základní skicu půdorysu našeho bytu a pak
automatickou kresbou na dálku náš domov zharmonizovala.

První věc, kterou jsem po pročištění bytu cítila bylo, jakoby něco ze mě spadlo, taková zvláštní tíha, balvan. Najednou jsem cítila příjemnou energií. Šla jsem vyklidit skříně, vycházet věci, vše jsem přeskládala do komínků. Dlouho jsem to odkladala a najednou šlo vše rychle a snadno. Usínání bylo příjemné, vyspala jsem se, a hlavně neměla jsem potřebu chodit spát přes den. Dokonce učení mi šlo lépe.

Cítím se teď skvěle. Je to úžasný pocit. Nikdo mě nesleduje. Není mi zima. Nemusím tolik topit. Dokonce na klavír se mi teď krasně hráje! Cítím jak je můj domov i já vyladěný.

Zuzana Raisová

Kontakt

Každý prostor se může stát domovem. Napište mi a společně ho vytvoříme. Těším se na váš příběh.

1 + 7 =