ENERGETICKÝ ÚKLID

Setřít prach někdy nestačí

CHCETE SI DOMA SKUTEČNĚ ODPOČINOUT?

Domov je vaše místo, kde se můžete uvolnit, načerpat nové síly, být sami sebou i se schovat před světem a užít si nerušené soukromí. Abyste se doma opravdu cítili dobře, měla by v čistém prostoru volně proudit energie.

Ve Vyladěném domově uklízíme komplexně. Vše vyčistíme a srovnáme podle vašich přání a našich vysokých standardů. U vás doma se tak budete cítit uvolněně, spokojeně, sebejistě a plní energie. Pro naše klienty tvoříme domov, kde v čistotě a harmonii žije spokojená a zdravá celá rodina.

CO NARUŠUJE DOMÁCÍ POHODU?

Harmonie domácnosti nastává ve chvíli, kdy prostorem volně proudí energie, vše plyne a děje se v souladu s okolím. Volný tok energie však může narušit mnoho faktorů:

nepořádek okolo vás – rozházené věci přitahují stále pozornost a zvyšují chaos v prostoru i v myšlenkách,

rozbité a nefunkční předměty – způsobují rozčilení vždy, když je chcete použít a nejde to,

nechtěné dary a zděděné věci – obklopujte se tím, co máte rádi, ne tím, co musíte trpět,

narušené mezilidské vztahy – projevují se v každé promluvě a činu a atmosféra víc a víc houstne,

negativní energie a entity – uřknutí, prokletí, špatné vibrace místa, zemřelé duše, duchové a jiné entity se skutečně objevují i v našem světě a dokážou pěkně otrávit prostor.

JAK POZNÁTE, ŽE VÁŠ DOMOV POTŘEBUJE VYLADIT?

Jste často nemocní, náladoví, unavení.

Nemáte na nic energii a nechcete se do ničeho pouštět, do úklidu už vůbec ne.

Často se doma hádáte, chybí vám radost ze života.

Jeden spotřebič za druhým se rozbíjí, věci v domácnosti přestávají fungovat.

Zažíváte divné události, které si neumíte vysvětlit.

Bojíte se zůstávat sami doma.

Občas pocítíte mrazivý vánek na zádech a připadá vám, jako by vás někdo sledoval.

Po přestěhování se vám nedaří sžít se s novým prostorem, chybí vám pocit domova.

Cítíte se doma dobře, ale chcete zjistit, jestli by to mohlo být ještě lepší.

„Občas jsem měla doma pocit, že se na mě někdo dívá ze schodů, případně že po nich někdo chodí. V některých místech domu mi bylo doslova nepříjemně. Všechno vygradovalo jeden večer, kdy jsme byli doma s dětmi sami a já se šla už asi po čtvrté podívat, jestli přijel manžel, protože jsem slyšela dupání po schodech.
Poslala jsem Jolče nákres domu, ta nám baráček vyladila –  až jsem z toho měla husí kůži, když jsem si k tomu vyslechla příběh. Také jsem dostala tipy, jak opečovat dům i sebe. Joli, díky ti, je nám doma volněji! “

– Monika Boušková –

monikabouskova.cz

JAKÝ ZPŮSOB VYLADĚNÍ SI VYBERETE?

Preferujete vyladění domova bez osobního kontaktu?

Uvažujete o harmonizaci prostoru, ale nechcete si nikoho zvát domů nebo se setkávat osobně? Vyladění můžeme provést telefonicky nebo přes videohovor.

Budu potřebovat půdorys prostoru. Můžete jej nakreslit rukou v přibližném poměru stran s uvedením všech oken a dveří, nebo poslat plány od architekta. Postačí formát .pdf (dokument) nebo .jpg (fotografie). Vaši přesnou adresu nepotřebuji.

Cena: 1 500 Kč*

Chcete být přítomni energetickému vyladění?

Nic nenahradí osobní setkání. Ráda přijedu k vám domů a vyslechnu si váš příběh. Věnuji vám 2 hodiny času, opečuji prostor, vyladím vás či vaši rodinu.

Napište mi, co se u vás doma děje, co prožíváte, proč byste si ladění rádi dopřáli. Vaši adresu potřebuji znát kvůli kalkulaci cestovného. Nabídku termínů a návrh ceny vám pošlu nejpozději do týdne.

Cena: 3 000 Kč*

+ doprava viz ceník

*Všechny uvedené ceny jsou bez DPH, jsem plátce DPH.

JAK SE LADÍ DOMOV?

Propojím se s vaším domovem a naladím se na něj. Projdu celou domácnost a postupně se budu zastavovat v místech, kde energie stagnuje.

Vyladím všechny negativní energie, které rezonují v jednotlivých místnostech. Co vnímám, sdílím a popíšu.

Po vyčištění prostoru na energetické úrovni napojím váš dům či byt na životodárnou energii.

Vytvořím nebo posílím ochranu, která podporuje harmonický a zdravý
domov.

Na závěr vám zopakuji všechny zásadní a důležité informace a pokud je potřeba s nově nabytými podněty pracovat, dám vám konkrétní doporučení jak prostor upravit.

Klienti po vyladění popisují okamžitou úlevu, cítí pevnou půdu pod
nohama, doma na ně dýchne klid.

JAK SE LADÍ ŽIVOT?

Přes oblečení se vás začnu jemně dotýkat a v místě, kde zavnímám blok nebo stagnující energii, pohyb rukou zastavím.

Jemné vibrace, vycházející z mých dlaní, prostoupí hluboko k jednotlivým buňkám vašeho těla. Proniknou do míst, kam se manuální masáží nelze dostat, proto je tato harmonizace tolik efektivní a účinná.

Léčivá síla pronikne do částí těla, kde leží hlubinné psychické a mentální potíže, které podmiňují fyzické nemoci. Zdravé buňky se posílí a nemocné velmi rychlým tempem zregenerují. 

Bio-energetické vyladění je vynikající způsob, jak navodit pohodu, relaxaci a zároveň revitalizovat fyziologické funkce v těle.

Jednoduchým způsobem vás uvolním od stresu a úzkosti, odstraním strach a zbavím vás akutní bolesti. Pročistím tělní tekutiny a podpořím harmonický tok v lymfatickém systému.

„Jolanta je naprosto úžasný člověk a její ladění je perfektní s obrovskou hodnotou.

Jednak nám energeticky vyladila celý byt po rekonstrukci, což obrovsky a zásadně změnilo energii celého prostoru a troufnu si říct, i života, protože v bezpečném čistém prostředí, se tvoří skvěle.

Zpracovala jsem si za pár setkání situace, vztahy, traumata a bolesti a to upozorňuji, že mnohé z toho jsem si řešila mnoho let na mnoha různých konzultacích…

Joli se u mě naprosto pokaždé dostane k jádru příčiny, kterou dokážeme na místě zpracovat a můj seberozvoj se rozvíjí dál.
Vyhovuje mi, že během jednoho setkání se věci zpracují, není třeba to dělat dlouhodobě opakovaně.

Jolanta je velkým požehnáním jak pro mne, tak pro moje kamarádky, je skvělé, když chcete na sobě pracovat a ať už čemukoliv cokoliv brání v životě jít dál, po jejím setkání je cesta vymetena a uvolněná.

Joli děkuji, děkuji, děkuji, děkujeme 🙏😘“

– Michaela Formanová –

„Dalo by se říct, že Joli je už moje dvorní ladička. Pokaždé to stojí za to. Cítila
jsem ohromný příliv energie, tolik starého odešlo a nového přišlo. Pokud cítíte, že potřebujete změnu, že je něco na spadnutí, nechte se vyladit, Joli je ta pravá.“

– Hana Burešová –

hankaburesova.cz

KDO VÁS PROVEDE VYLADĚNÍM?

Harmonizaci provádím já, Jolanta Balon. Své harmonizační schopnosti rozvíjím už 15 let a propojuji je se znalostmi z různých oborů a se zkušenostmi z praxe.

Pracuji intuitivně. Používám ruce, hlas i zvuk, funguji jako živá ladička. Vnímám dysbalance a disharmonie, kudy energie proudí a kde se zastavuje. Celoživotně rozvíjenými technikami umím odstranit překážky a znovu rozproudit energii. Harmonizuji jednotlivce, páry, celé rodiny a prostory, ve kterých žijí.

PŘÍBĚHY VYLADĚNÝCH DOMOVŮ

Vyladěný domov | Jolanta Balon – Ceník

Stěhování do nového domu

„Setkání s Jolou nás velmi obohatilo. Nedávno jsme se nastěhovali do nového domu, a proto nás s manželem napadlo vyrovnat energie, nechat si poradit co a kam umístit, prostě ‚vyladit‘ nový dům tak, ať harmonicky funguje i to, co naše oči nevidí. Oslovila jsem Jolu a ta k nám přijela čarovat. To, co dělá, je velmi věrohodné a působivé. Nějakým způsobem komunikuje s energiemi a umí o tom zajímavě vyprávět. Prošla celý pozemek, dům a ladila prostor i nás, vydávala zvuky, zastavovala se v místech špatné energie, radila nám, jak by se to dalo změnit. Po ukončení práce jsme všechno probrali a moc hezky si popovídali. Vřele doporučuji Jolu, má dar napojit se na vyšší princip a je velmi příjemným společníkem.“

– Kristyna Kalincová –

Vyladěný domov | Vyladěný úklid – dům (reference přijetí sourozence)

Přijetí mladšího sourozence

„Mít Jolu naživo u sebe doma všem doporučuju. Když u nás byla poprvé, bydleli jsme krátce v novém domě. To ráno jsem spadla ze schodů a hnula jsem si se zády. Jola vyladila nejen moje záda tak, že přestala bolet a že se mi zastavila rozjíždějící se migréna, ale vyladila i celý prostor u nás doma. Ukotvila náš nový dům a podpořila jeho energetickou ochranu. Nevím přesně, jak ta ochrana funguje. Ale mně způsobuje jistotu při bouřkách a velkých větrech. Nebojím se, mám v náš dům plnou důvěru. Kromě toho vyladila vztah mých dětí tak, že po jejím ladění dcera poprvé objala svého mladšího brášku. Služby Joly vřele doporučuju všem. Nechte si od ní vyladit sebe, bydlení i celou svou rodinu.“

– Lucie Dědková –
mentorkalucie.cz

Vyladěný domov | Vyladěný úklid – doma (home)

Doma bylo něco špatně

„Poslední dobou jsem cítila únavu i po osmi hodinách spánku. Byla jsem nervózní, podrážděná, netrpělivá, snadno mě někdo vytočil, neměla jsem náladu na nic. Byla mi stále zima, i když jsem topila naplno. Cítila jsem u nás doma, že ve vzduchu je něco špatného. Nedařilo se mi ve věcech, které mi dříve běžně šly. Věci mi často padaly z rukou.

Obrátila jsem se na Jolantu, protože už mi jednou pomohla. Vyslechla mě a obratem nabídla termín a způsob harmonizace. Chtěla po mně základní skicu půdorysu našeho bytu a pak automatickou kresbou na dálku náš domov zharmonizovala.

První věc, kterou jsem po pročištění bytu cítila, bylo, jako by něco ze mě spadlo, taková zvláštní tíha, balvan. Najednou jsem cítila příjemnou energii. Šla jsem vyklidit skříně, vyházet věci, vše jsem přeskládala do komínků. Dlouho jsem to odkládala a najednou šlo vše rychle a snadno. Usínání bylo příjemné, vyspala jsem se a hlavně jsem neměla potřebu chodit spát přes den. Dokonce učení mi šlo lépe.

Cítím se teď skvěle. Je to úžasný pocit. Nikdo mě nesleduje. Není mi zima. Nemusím tolik topit. Dokonce na klavír se mi teď krásně hraje! Cítím, jak je můj domov i já vyladěný.“

– Zuzana Raisová –

Vyladěný domov | Vyladěný úklid – nemocniční lůžko

Opora při léčbě

„Jolu jsem poprvé oslovila, když jsem stála před těžkou volbou své onkologické léčby. Měla jsem před operací a potřebovala jsem se rozhodnout pro jednu ze tří možných variant, kterou lékaři nabízeli k řešení. Sama jsem se nedokázala jasně rozhodnout. Jola se nacítila na každou variantu zvlášť, ke každé mi pověděla možnosti/rizika. Z toho vypadlo jasné řešení dané situace a já měla jasno. Když i operatér doporučil konečnou variantu stejnou, přijala jsem to jako vyřešené.
Před samotnou operací jsem měla potřebu nechat se vyladit. Jola vycítila, kde přesně se můj problém nachází, a energeticky ho ošetřila. Pro ni byla operace „dokončena“, než jsem fakticky na operační sál ulehla.
Jsem vděčná, že jsem si mohla prožít očistný proces, který spustil silné emoce, kdy jsem se loučila s částmi těla, které byly předmětem operace. Obrečela jsem to, ale moc mi to pomohlo v dalších krocích a úvahách po operaci. Nemusela jsem právě už nad ničím přemýšlet, už jsem zase měla vyřešeno.
Je až neskutečné, že v den operace, když za mnou přišel operatér na přípravný pokoj, podíval se na mě a řekl: „Co tu děláte? Já už měl pocit, že jste po operaci.“. Někoho by to takhle těsně před operací vyděsilo, s kým si mě ten doktor plete…? Ale já jsem v tu chvíli byla úplně v klidu, protože jsem si vzpomněla na slova, která řekla Jola: „Z energetického hlediska vyřešeno.“.
Těsně před samotným zákrokem jsem ještě poprosila smskou Jolu o dobré podmínky na operačním sále a o sílu pro operatéry. Operace trvala něco přes dvě hodiny, šlo o oboustrannou mastektomii.
V průběhu rekonvalescence jsem Jolu požádala o několik dobíjecích procesů. Mezi nimi byl jeden silný moment, kdy Jola řekla, že už tam vidí krásná nová prsa. Musím říct, že přesně tak jsem se v tu chvíli cítila i já, vyrovnaně, spokojeně, i když tam zatím žádná „nová prsa“ nejsou, za mě už jsou.
Jola nepotřebuje nasměrovat. Nemusíte jí nic říkat a stejně se vždy zastaví nad místem, kde máte v těle problém. A ten vyřeší. K tomu má ještě bezvadný dar řeči, kterým dokáže své léčení přiblížit a vysvětlit procesy, které před sebou vidí. Ať se na ni obrátíte s potřebou vyřešit těžkou nemoc nebo o pomoc při odstranění stresu u přijímacích zkoušek, což vyzkoušela moje dcera, vždy vás pozitivně naladí. Má dar, který v sobě objevila a se kterým umí pracovat tak, že i ji samotnou taková práce dobíjí. Asi neexistuje nic, s čím by si neuměla poradit.
Joli, díky moc za to, že tě mám!“

– Lenka G. –

Vyladěný domov | Vyladěný úklid – ložnice

Klidný spánek

„Po dobu rekonstrukce jsme přechodně bydleli u mých rodičů a já tam velmi špatně spala. Měla jsem noční můry, ráno jsem se probouzela unavená. Když mi Jola řekla o čištění automatickou kresbou, vyzkoušela jsem ji. Popravdě – nebylo co ztratit. A výsledek? Děkuji, děkuji!!! V prostoru u postele byla prý velmi stagnující energie. Jola ji uvolnila, zharmonizovala ložnici a sdílela příběh, který viděla. A víte co? Moji rodiče si matně vybavili, že před 30 lety zemřela o dvě patra níže na zápal plic jedna paní. Stačilo jen namalovat plánek, dát Jole svolení a od té doby spím celou noc. Kdybych nezažila, nevěřím!“

– Anna Novotná –

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY?

Umíte mi pomoci, když se v noci budím s těžkými sny?

Poruchy spánku mohou mít mnoho příčin. Pokud je důvodem stagnující entita ve vaší posteli, umím vám pomoci.

Nastěhovali jsme se do nájemního bytu a cítíme se tam nesví. Co s tím?

Původní majitelé po sobě zanechali v prostoru „kus svého života“, který podvědomě vnímáte. Mohly to být hádky, traumata a další nepříjemné emoce. Vy tyto vibrace podvědomě cítíte a necháváte se jimi ovlivňovat. Zdroj této negativní energie umím odstranit a uvolnit napětí. Rozproudím v domácnosti blahodárnou energii a napojím vás na očištěný prostor, posílím vaši auru.

Potřebujeme prodat byt, může mít energetické vyladění vliv na rychlý a úspěšný prodej?

Určitě! Pomohu vám rozloučit se s bytem a provedu vás procesem, během kterého ukončíme energetickou vazbu na byt.

Umřel mi blízký člověk a mně se zdá, že ho stále cítím. Umíte odvést jeho duši?

Každou duši, která je připravena odejít, odvedu. V případech, kdy se chcete s touto duší naposledy propojit a pomůže vám její obejmutí, je přínosné absolvovat vyladění živě. U automatické kresby duši pouze odvedu.

Postavili jsme nový dům, je možné ho zkontrolovat po energetické stránce?

Skvělé rozhodnutí! Energeticky napojím pozemek na životodárnou energii a vytvořím ochranu pro váš dům, aby se vám doma žilo spokojeně a příjemně.

„Buďte doma šťastní a nalaďte se na vibrace pozitivní energie. Harmonie podporuje soulad mezi všemi členy a to se promítne do chodu celé domácnosti – začněte u sebe a posílíte zdraví a prosperitu celé rodiny.“

 

Jolanta Balon
zakladatelka a majitelka
Vyladěného domova

„Buďte doma šťastní a nalaďte se na vibrace pozitivní energie. Harmonie podporuje soulad mezi všemi členy a to se promítne do chodu celé domácnosti – začněte u sebe a posílíte zdraví a prosperitu celé rodiny.“

Jolanta Balon
zakladatelka a majitelka
Vyladěný domov

Objednávkový formulář