OSOBNÍ STRÁNKA PORADCE EURONA

pro českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku
odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny
PĚČUJEME o svůj domov
s radostí a lehkostí

Vyladěný domov

Jolanty Balon

Kdo jsem a jaké jsou moje zkušenosti 

„Úklid v domě, cesta k sobě.“

Unikátní prostor, který propojuje kreativní péči o domov s osvědčenými, ekologicky šetrnými prostředky na úklid a péči o tělo pěstění těla i duše.

Chcete si o mě raději přečíst?

Jsem JO!LAaskavá poradkyně pro šetrné produkty značky EURONA, průvodkyně kreativním úklidem a autorka projektu Úklid podle živlů. Jsem také terapeutka pracující s energií a podporuji ženy i jejich rodiny nejen na cestě za příjemným a vyladěným domovem, ale i za harmonickým životem. Hlavně jsem ale máma tří skvělých dětí a žena úžasného muže, které je blízká ohleduplnost a péče nejen o domov a rodinu, ale také o přírodu.

číst dál…

Právě ze snahy o co nejekologičtější životní styl jsem před několika lety přešla od běžné drogerie k doma vyráběným úklidovým prostředkům. Prala jsem v mýdlových ořeších nebo pracím slizu, povrchy čistila vodou s octem nebo kyselinou citronovou, do záchodu sypala sodu. Mé srdce na jednu stranu plesalo, jak pomáhám přírodě, na druhé straně jsem pozorovala, jak náš domov začíná zacházet. Nejsem příznivkyně silných umělých parfemací, ale doma to mně i mé rodině přestalo vonět. Z prádla jsem ani při nejlepší snaze nedokázala vyprat všechny skvrny, manželovy košile pomalu šedly a mě přestal úklid naprosto bavit. A když se objevila plíseň na povrchu pracího gelu zakoupeného v obchůdku se stáčenou drogerii nebo na doma vyrobené kosmetice, konečně jsem si přiznala, že tohle moje cesta nebude. Začala jsem hledat jiné možnosti, jak být ohleduplná k přírodě, ale zároveň mít i čistou domácnost. Kamarádka mi shodou okolností věnovala láhev Univerzálního úklidového prostředku od Eurony. Hezky voněl a vydržel i při každotýdenním používání celý rok, heureka! Můj vlastní nákup pracího prášku od Eurony byl ale katastrofa – nakupovala jsem bez předchozí porady, návod jsem nečetla…a pračka mi po přidání běžného množství prášku přetekla. Naštěstí jsem brzy po této nepříjemné události narazila na skvělou poradkyni, která opravdu poslouchala, co pro svůj dobrý pocit z péče o domácnost potřebuji a vše mi vysvětlila. Díky jejím doporučením jsem znovu získala k Euroně důvěru a stala se její spokojenou uživatelkou a po opakované skvělé zkušenosti následně i poradkyní. Dnes jsem top manažerkou své obchodní sítě Eurona by Cerny.

JO!

Že jste o mně nikdy neslyšeli?

VÝBORNĚ!

Právě to můžete změnit. Staňte se členkou skupiny Vyladěný domov na Facebooku, kterou jsem vytvořila pro všechny. Sdílím v ní nejen novinky a osvědčené postupy ohledně Eurony, ale i jedinečný úklidový koncept Úklid podle živlů, díky kterému se pro vás stane úklid jednodušší a také na něj budete mít větší chuť. Ráda buduji dlouhodobé vztahy a kráčím po cestě ke splněným snům společně s vámi. Buďte bez obav, nebudu vás lákat k nákupům „neodolatelnými“ a „časově omezenými“ nabídkami, ani vás nebudu zahlcovat každodenními e‑maily. Jsem příznivkyní marketingu bez zkratek, cením si otevřenosti a upřímnosti.

Nemáte Facebook?

Nevadí!

Zeptejte se mě rovnou prostřednictvím kontaktního formuláře a já vám pomůžu ZDARMA s výběrem těch nejvhodnějších produktů právě pro vás.

Co na JO!LAskavé poradenství říkají zákaznice

“Z celého srdce děkuji Jolantě za její kreativní přístup k uklízení. Díky jejímu poradenství, energetickému úklidu a Euroně, uklízení sice ještě pořád není mým koníčkem, ale už mi to skoro nevadí. Velký posun k lepšímu v celé domácnosti. Děkuji.”

Jana Svobodová
vidante a marketingová specialistka
marketing-svobodova.cz

“Eurona v kombinaci s JO!lou je ta největší přidaná hodnota, protože s ní každá žena pochopí, že to má smysl chovat se ekologicky, navíc úklízet s Euronou je opravdu účinné a s tebou to každého faaakt baví. JO!”

Ing. Renata Lazarová
finanční poradce
www.lazarova.wbs.cz

“JOly přidaná hodnota je nevyčíslitelná — okamžitá reakce a ochota poradit operativně kdykoliv k čemukoliv. JOlka je srdečná a vždy má dobrou náladou. Píše vtipné příspěvky. Propojuje lidí, témata, její kreativita nezná mezí. Skupina Vyladěný domov je místo, kde načerpáte inspiraci nejen k úklidu. Pro mě je JOla jedna z nejúžasnějších žen, co jsem měla možnost poznat.”

Pavlína Babincová
majitelka volnočasového centra Elden
centrum-elden.cz

TO ZNÍ FAJN, CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE

“Nemusíte dělat kompromis mezi vaším zdravím, ekologií, funkčností a dobrým pocitem z příjemně provoněné domácnosti. Jsem tu pro vás, abych vám ukázala, že lze mít jednoduše vše najednou.”

STÁLE VÁHÁTE?

Upřímně si zodpovězte následující otázky
 • Musíte si na každé mytí koupelny brát rukavice, jinak máte popraskané ruce?
 • Čekáte, až usnou děti, abyste mohli na odolnou špínu použít přípravek s chlorem?
 • Trpíte vy nebo partner/ka či vaše děťátko ekzémem a praní v běžném prášku jej jen zhoršuje?
 • Přešli jste na čistě ekologický prací gel, ale nevypere skvrny od příkrmů a vaše prádlo je divně zašedlé?
 • Musíte po mytí povrchů jen s pomocí vody a octa doma vyvětrat, protože se domovem line nepříjemný pach?
 • Musíte každou chvilku myslet na to, kde a jak si zajistit zásobu úklidových prostředků, protože vám neustále docházejí?
 • Zavřeli vám vaši oblíbenou kamennou prodejnu a vy hledáte online možnost nákupu drogerie?
 • Ať se snažíte sebevíc, úklid vám zabírá neúměrně času a ani trochu vás nebaví?

S čím vám pomohu

Mám výsledky, společně to zvládneme!
 • Pozorně vás vyslechnu, s jakými úklidovými výzvami se doma potýkáte, nebo jakou osobní kosmetiku si chcete dopřát.
 • Poradím vám s výběrem ekologicky i zdravotně šetrných prostředků české značky EURONA by Cerny přesně na míru vašim potřebám.
 • Zařídím vaši online objednávku bez 20% marže a s hodnotnými dárky k 1. objednávce ZDARMA.
 • Doporučím osvědčené postupy při práci s úklidovými prostředky.
 • V případě jakýchkoliv otázek se na mě i po nákupu bez obav obraťte.
 • Nabídnu vám bezpečné prostředí pro sdílení ve facebookové skupině Vyladěný domov, kde zveřejňuji další úklidové tipy.
S mojí podporou vás bude uklízení více bavit a uděláte si díky němu i větší pořádek ve svém životě.

Uklízejte ekologicky šetrnými produkty, které opravdu fungují.

Věděli jste například, že pokud si svůji první objednávku vhodně poskládáte, získáte celý nákup bez 20% marže a hned několik hodnotných dárků? Ozvěte se mi a s radostí vám poradím, jak za co nejlepší cenu získat jen to, co skutečně potřebujete!

Kontakt

Jolanta Balon, top manažerka Eurona by Cerny
Tel.: +420 777 637 619 (messenger, whatsapp)
E‑mail: jolanta@vyladenydomov.cz

Fakturační údaje

Jolanta Balon, Za Pískovnou 1173/1, Praha 8 — Dolní Chabry
č. účtu: 115–5817330277/0100, IČ: 73244538, nejsem plátcem DPH
Zapsána 27. 10. 2003 v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu, Statutární město Havířov

Oficiální stránky Eurona by Cerny
ID Eurona do 1. objednávky 420–7188475454

2020 © Jolanta Balon, Dis. | webdesign by 1872 snů na míru